Jdi na obsah Jdi na menu
 


...červen...

30. 6. 2017

Červen ve školní družině

V červnu jsme v družině přivítali vzácnou návštěvu – naše zvířecí kamarády.  Domácí mazlíčci  důkladně prozkoumali družinu a my jsme se o želvách, králíčcích, morčátkách, ještěrkách, strašilkách, křepelkách nebo třeba o potkánkovi dozvěděli spoustu zajímavostí.
V knihovně nás opět uvítala p. Odstrčilová, která pro nás měla připravený zajímavý program. Povídání o praotci Čechovi nebo třeba o kněžně Libuši děti velmi zaujalo. Vypůjčili jsme si také spoustu knížek a už nyní se těšíme na další návštěvy knihovny.
Blížící se prázdniny jsme si připomněli při tvoření z papíru – barevné plachetnice na moři nebo třeba krabi v písku nám navodili příjemnou prázdninovou atmosféru. Nezapomněli jsme ani na naše oslavence. Pro děti narozené v měsících duben až srpen jsme připravili mini-narozeninovou oslavu. Každý z oslavenců dostal malý dáreček a my všichni jsme si pochutnali na osvěžující zmrzlině.
Všichni společně jsme se vypravili na školu v přírodě. Z pohádky do pohádky jsme letos cestovali v Rožnově pod Radhoštěm.
Přejeme všem krásné prázdniny plné zážitků a v září se budeme těšit do nově zrekonstruované školní družiny!  


Lenka Cholastová
vychovatelka ŠD

 

Náhledy fotografií ze složky Červen