Jdi na obsah Jdi na menu
 


...podzim 2017...

12. 12. 2017

Podzim ve školní družině

Školní družina nás v září uvítala zbrusu novým kabátem a cítíme se v ní skvěle. Moc děkujeme!Přivítali jsme mezi námi deset nových prvňáčků. Zvykání na školu jsme si díky krásnému podzimnímu počasí zpestřili na školní zahradě nejen při fotbálku, ale i při hrabání a odvážení hromad listí.
V říjnu jsme opět po prázdninové přestávce navštívili p. Odstrčilovou v místní knihovně a těšíme se na další spolupráci i na zajímavé vyprávění, které má pro nás vždy pečlivě přichystané.
Vyzkoušeli jsme si také, zda jsme po prázdninách nezapomněli „péct“ a připravili jsme zákusek - střechu z bebe sušenek. Pozvali bychom i Vás, ale bohužel, nezbyl ani jeden kousek :-).
Máme šikovné ruce, tak určitě nebudeme zahálet ani v letošním školním roce. Procvičili jsme se při výrobě ptáčků ze zrníček kukuřice, čočky a fazolí i při vystříhávání barevných soviček, které jsme tvořili z papírových talířků. Ruce máme řádně rozcvičené a můžeme tedy začít vyrábět andílky a ostatní výrobky na adventní jarmark, na který se moc těšíme.


Lenka Cholastová
vychovatelka ŠD

 

Náhledy fotografií ze složky Podzim 2017